Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Web Tasarım »

Web Sitesi Tasarımı Gizli Menüler Örnekleri
Bir arka plan oluşturulup bunun üzerinde ki parallax da dikkat çekmektedir. Parallax güçlü hakimiyeti ile hoş bir menü görülmektedir.simgesi ise başlığın hemen alt bölümünde olmaktadır. Bu sayede daha detaylı bir şekilde incelenecek olan menü için iyi bir konum oluşturulmuştur.
 
Sampedro
Başlık bölümü ve alttaki açıklama ile dikkat çeken bir slogan bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcı ilk kez girdiğinde dikkat çekici bir yapı ile karşılaşacaktır. Bununla beraber gizli menüde ortaya çıktığında ise tasarım eşiz bir güzellikte olacaktır. Kaydırma yöntemi ile hoş bir animasyonla açılan bu menü ile daha kullanışlı bir yapının olduğu söylenilebilir.

Chapoleone
Girişte en dikkat çekici öğelerden birisi ise arka plandaki fotoğraf olmaktadır. Gayet şık ve sade bir ara yüz ile kullanışlı bir yapının olduğu gayet açıktır. En alttaki butondan da anlaşılacağı gibi konumlandırmalar düzenli bir şekilde yapılmıştır. Sağ ve sol üst
köşelerdeki menüler ise açıldığında bu yapı zarafetin simgesi olacaktır.
 
Maecia
Sadelik olgunluktur felsefesi bu proje için bir hayli etkili olmuş. Renk seçimleri ve resim seçimleri de projeye ayrı bir güzellik katmaktadır. En alt bölümde görülen simge bir buton olmaktadır. Aşağı doğru kaydırmak için ideal bir bölgede konumlandırılmış. Sağ üst köşedeki gizli menüde açıldığında proje gayet kullanışlı bir yapıda olacaktır.
 
Brand Junkie
Arka planın siyah olması ile beraber sayfanın tam ortasına konumlandırılmış retro tarzı bir dairesel ikon projeye şıklık kazandırmıştır. Yazıların estetiği görünüşünden belli olmaktadır. Doğru bölgeye konumlandırılmış olması ise estetik bir yapının varlığı ortada olmaktadır. Sağ tarafa doğru hafif bir kararma bulunmaktadır. Bu sayede sadelik profesyonel bir şekilde kullanılmıştır.
 
İntelart
Saydamlık ve kontrast açısından uyumlu bir yapının varlığı gözler önüne serilmiştir. Sol tarafa hizalanan büyük fontlar ise projeyi daha dikkat çekici yapmıştır. Büyük fontun altında görülen küçük yazılar ise arka plan ile uygun bir renklendirilmeye sahiptir. Arka planda ki resimde gerekli saydamlık ölçüleri ile hoş bir şekilde verilmiş. Buda projeyi gayet şık ve kullanışlı yapmaktadır.
 
Monograph
Sağ ve sol üst köşelere gizlenen menülere girişte biraz dikkatleri üzerine çekmektedir. Arka planın saydam ve beyaz renkte olması nedeniyle öğeler ve fontlar daha dikkat çekici bir yapıda olmaktadır. Büyük olan font bu değerlendirmenin içinde olurken alttaki font için aynı şey söylenemez.
 
Camp David Film
Üst bölümde görülen butonlar gayet kullanışlı ve hoş bir tasarım adına yapılmış ve başarılı olunmuş bir şey olarak değerlendirilebilir. Sağ ve sol üstteki menüler de dikkat çekici bir yapıda entegre edilmiş. En ortaya konumlandırılan daire ise hoş bir hava katmıştır. Fontların da büyükten küçüğe doğru olması estetik adına güzel bir çalışma oluşturmuştur.
 
 

Etiketler

Web tasarım,Seo,Eticaret
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste