Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Web Tasarım »

Web Pazarlama Trendleri Konusunda Doğru Anahtar Kelime Nasıl Seçilir

Anahtar kelimeler bir web site için çok büyük bir önem düzeyine sahip olmaktadır. Bu süreçte kullanıcılar sitenizi kolay bir şekilde bulup sitenizin de google aramalarında ön sıralar da olması adına çok faydalı olmaktadır. Anahtar kelime sayesinde kullanıcı arama motoruna yazdığı kelimeler ile sizin anahtar kelimeleriniz uyuştuğu zaman siteniz ön sıralarda gelecektir. Bu sayede sitenizin bilinirliği ve popülaritesi de artacaktır. Daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmak için anahtar kelime seçiminiz çok önemli olacaktır ve bunu da en iyi şekilde yapmanız gerekmektedir. İşiniz için kurduğunuz sitede müşteri kitlenizi genişletmek için popüler olmanızı sağlayan öğelerden birisi de anahtar kelimeler olacaktır.

Yardımcı Platformlar

Anahtar kelime seçimi yaparken bazı yardımcı programları kullanabilirsiniz. Başka sitelerden de araştırmalar yapan bu yardımcı araçlar sayesinde daha iyi anahtar kelimelere sahip olabilirsiniz. SEMRUSHaracı bu araçlardan birisi olmaktadır. Performanslı yapısı sayesinde anahtar kelime seçimleriniz daha iyi olacaktır. Rakiplerinize göre analizler ve değerlendirmeler yapılarak sizler için en ideal anahtar kelimeler bulunacaktır.

Google Trends

Google trends sayesinde anahtar kelime konusunda büyük bir fayda sağlamış olacaksınız. Sizin için en iyi anahtar kelimelerin listesini çıkartıp size veren bir yapıya sahip olan bu platform karşılaştırmalar yapması ile de meşhur olmaktadır. Bunun yanında anahtar kelimeler ile ilgili değişiklikler, popüler olan anahtar kelimeler vs. gibi öğelerde sizlerin hizmetine sunulacaktır. Performanslı yapısı sayesinde bu alanda ki en ideal yardımcılardan birisi olmaktadır.

Wordtracker

Bu araç sayesinde sizlere popüler anahtar kelimeler listesi çıkartılacaktır. Daha iyi anahtar kelimeler bulmak için bu araç ideal çözümler sunmaktadır. Ücretsiz olarak sağlanan bu yapı size bir listeleme yapmaktadır. Sizde beğendiğiniz anahtar kelimeleri buradan temin edebilirsiniz. Sitenizin daha bilinir ve daha popüler bir yapıda olması için ihtiyaç duyduğunuz anahtar kelimeleri temin etmek bu yapı ile kolayca mümkün olmaktadır.

BoostSuite

Bu yapı araştırmalar yaparak sizler için en ideal anahtar kelimeyi sizlere sunmaktadır. Sitenizin içeriğine, işlevine bağlı olarak araştırmalar yapıp anahtar kelimenizi de ona göre oluşturmaktadır. Bu sayede nokta atışlar yapıp daha pozitif sonuçları sizlerin hizmetine sunmaktadır. Web sitenize giren ziyaretçiden tutunda hangi konuda hizmet verdiğinize kadar araştırma bir analiz yapıldıktan sonra anahtar kelime çıkartmak da gayet ideal bir çözüm olmaktadır.

Microsoft Advertising Intelligence

Platform daha geniş kapsamda anahtar kelimeler sağlamaktadır. Daha geniş kapsamlı bir anahtar kelime araştırması ile daha geniş kitlelere seslenmek mümkün olacaktır. Anahtar kelimeleri, eklentileri sayesinde kolayca bulan bir yapıya sahip olmaktadır. Performanslı yapısı ile ihtiyaç duyduğunuz yapılar sizlerin hizmetine sunulacaktır. Bu ve bunun gibi yapılar sayesinde daha verimli süreçlere sahip olabilirsiniz.

 
 

Etiketler

Web Pazarlama,Trendler
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste