Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) »

Tasarım için SEO İpuçları
Blogunuz için çok sayıda özgün içerik üretiyorsunuz, sosyal medyada geniş bir takipçi kitleniz var ancak içerikleriniz arama motorlarında  yeterince önde değil. İşte bu blogunuzun yeni / potansiyel takipçilerle buluşması için önemli bir problem. Özellikle potansiyel takipçilerinize faydalı olabilecek ve insanlara kolay ulaşması gereken içeriklerinizin ön sıralarda çıkması için dikkat etmeniz gereken temel noktalar vardır.
 
Blog postlarınızı yayınlarken konu ile ilgili etiketler girmeyi unutmayın. Bu etiketler arama motorunda konu ile ilgili kişilerin  arayabilecekleri kelimelerden oluşmalıdır. Örneğin bu yazı için gireceğimiz etiketler ‘’ seo, blogda seo çalışması, arama motoru ‘’ vb. mümkün olduğunda kısa ve yazı ile ilgili etiketler olabilir.
 
Arama motorlarının özgün içerikleri sevdiğini hepimiz biliyoruz. Birbirinin tekrarı copy / paste içerikler sizi ön plana çıkarmaz. Çünkü aynı içerikten onlarca, yüzlerce vardır. Bu durum genelde internet sitelerine servis edilen basın bültenlerinde görülmektedir. Aynı bülteni pek çok site değiştirmeden yayınlamaktadır.
 
Blogunuza girdiğiniz içeriklere yazıyı destekleyecek linkler verebilirsiniz. Bu link farklı sitelere ait olabileceği gibi blogunuzdaki eski bir yazıya da ait olabilir. Bir konu ile ilgili açıklama yaparken daha önce değindiğiniz yazıya link vererek içeriğinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Bu size seo anlamında da fayda sağlayacaktır.
 
Yakın ilişkide olduğunuz / dost sitelerle birbirinize link verebilirsiniz. Blogunuzun farklı sitelerde link olarak yer alması arama motorlarında size fayda sağlar.
 
Herhangi bir konu ile ilgili hazırladığınız haber / içerik page rank değeri çok yüksek bir site tarafından aktif linkinizle birlikte yayınlanması sizin siteniz için de arama motorları açısından bir artıdır.
 
 

Etiketler

Tasarım için SEO İpuçları
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste