Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) »

Penguen Güncellemesi Sonrasında Sıfırdan Link İnşası
Link inşaası nedir nasıl yapılır? Link inşaasının faydaları nelerdir? Sizlerde bu soruların cevaplarını arıyorsanız aradığınız her şeyi yazımızda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ise gerekli bilgileri almak için de web sitesi adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Link inşaasının bilinmesi gerekmektedir ki aynı bir bina inşa eder gibi internette kendinize bir yer inşa etmek demektir. Bu aşamalarda ise link inşasında üzerinde durulması gereken ilk amaç ise inşaya başlamadan ilk önce isminizi duyurmak olmalıdır. Bu noktada ise internet dünyasında kendiniz için bir yer edindiğiniz zaman link inşaası işlemlerine başlanabilinmektedir. Bu konuda ise zaten internet web sitenizde aktif işler yaptığınızda bilinirliğiniz de kısa sürede içerisinde artmaya başlayacaktır. Bilinmesi gereken noktalardan bir tanesi ise, web sitenize gelen ziyaretçilerinizin büyük bir çoğunluğu arama motorları ile sitenize ulaşsa da, gerekli olan çalışmalar sonucunda bunlar, tavsiyeler ve aynı zamanda ise çeşitli bloglarda yer verilen linklerde insanların sitenize gelmesinde büyük oranda rol oynamaktadır.
 
Google Penguen Güncellemesi ile Gelişen Link İnşaası Sistemi
Diğer bir aşamalarda ise google penguen’in bazı web sitelerini engellemesi ile birlikte web sitesi yöneticileri link inşaası işlemlerine ilk baştan başlamanın daha etkili ve yararlı olacağı fikrinde olmaya başladılar. Bu aşamalarda ise birçok kişi ve web siteleri google sıralamalarında bulunan eski yerlerine hızlı ve etkili bir şekilde nasıl gelecekler konusunda gerekli bilgileri araştırmaya başladılar. Web sitesi sahipleri ise uyarılar bölümlerinde hata aldıkları durumlarından sonra link hatalarını gidermek için bazı çabalar içinde olmaya başladılar. Bu durumlar ise genellikle sıfırdan ve ilk baştan akıllı bir bağlantı için kullanılabilecek bir taslak var mıdır sorusunu ortaya çıkararak akıllara gelmektedir. Bu aşamada bazı kişiler sistemlerin en iyi performanslarla çalışması için bazı diğer bilgilere ve işlemlere ihtiyaç duyulduğu gibi böyle bir taslağında mevcut olduğu bilinmektedir.
 
 

Etiketler

Penguen,Link
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste