Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) »

Google, dijital cüzdanıyla uyumlu bankamatik kartını tanıttı

Google bir süre önce kendi kredi kartını piyasa çıkartmayacağının sinyallerini vermişti; ancak geçtiğimiz günlerde şirket, Google Wallet bankamatik kartını basına tanıttı. Kredi kartından daha farklı bir kullanıma sahip olacak olan bu kart ile kullanıcılar MasterCard kullanan fiziki mağazalardan alışveriş yapabilecekler.

Bu kartla alışveriş yapıldığında kullanıcının Google Cüzdan’daki hesabındaki bakiyesi üzerinden alışveriş tutarı düşecek. Bunun yanı sıra kullanıcılar bu hesap üzerindeki paralarını ATM’ler üzerinden de çekebilecekler.

Google bu kartın kullanımında büyük bir kesime ulaşmayı hedeflemiyor. Google hesabı üzerinden birbirine para transferi yapan ve bu parayı banka hesabına yatmadan önce kullanmak isteyen kullanıcılar şirketin öncelikli hedef kitlesi arasında yer alıyor. Kullanıcının Google hesabına para yattığı anda, kullanıcının banka hesabına para yatmamış olsa da bu kart ile alışveriş yapılabilecek diye özetleyebiliriz.

Google bankamatik kartı için aylık ya da yıllık bir ücret almayacağını da belirtiyor. Böylelikle kullanıcılar ekstra bir maliyet gerektirmediği için bu kartı kullanmak isteyebilirler.

Bu kart şimdilik sadece ABD’de kullanıma açılmış durumda ve kullanıcılar Google kartlarını Google Wallet’ın Android uygulaması üzerinden ya da Google Wallet hesaplarıyla sipariş edebiliyorlar.

 
 

Etiketler

google, adwords
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste