Yardım için Biz sizi arayalım
Yeni türk ticaret kanunu
  • telefon destek hattiDESTEK HATTI   444 1 738
  • teklif iste TEKLİF İSTEYİN
Kaliteli Çözümler
 

Diğer YazılarKategoride Bulunan Diğer Yazılar

 

E-BültenYeniliklerden Haberdar Olun
Lütfen E-Posta Adresinizi Yazınız
Anasayfa » Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) »

2015 E-Ticaret İçin En Uygun SEO İpuçları

Seo bir web sitesinin bilinirliğinin ve popülaritesinin doğal yollarla artırılması esasına dayanmaktadır. Devasa bir ağda bilinmeyen bir site yok hükmünde olacağından dolayı da seo çalışmaları çok büyük bir önem düzeyine sahip olmaktadır. Siteye yapılan bakım ve onarım çalışmaları, anahtar kelime düzenlemeleri, etiketlerin düzenlenmesi, backlink çalışmaları vb. gibi çalışmalar ile siteler daha geniş bir kitle tarafından görülmek için hazırlanmaktadır. Özellikle e-ticaret siteleri için çok büyük bir önem teşkil eden seo işlemleri ideal çözümler sunmaktadır. Bu süreçte yapılan çalışmalar sadece bilinirliğini artırılması değil, sitenin performansının da artırılması olmaktadır. Bu sayede kullanıcılar siteye girip daha etkili bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmektedirler.

Öncelikle önemli unsurlardan birisi tabiî ki performans olmaktadır. Performans bakımında olumlu nitelikte olan siteler diğer öğeleri de olumlu yönde etkileyecektir. Sitede donmalar ve kasılmalar veya sitenin yavaş bir şekilde işlemesi kullanıcıların sevmediği durumlardan birisi olmaktadır. Herhangi bir ürüne tıkladıktan sonra ürüne ait bilgilerin geç gelmesi iyi olmayacaktır. Kullanıcı bu yapı karşısından seçimlerinde değişiklikler yapabilir. Rekabet ortamının da çok olmasıyla bu ve bunun etkenler büyük bir önem düzeyine sahip olmaktadır. Bu yüzden sitenin performans bakımından iyi tasarım yönünden de optimize bir şekilde yapılması gerekmektedir. Optimize görüntüler ve diğer görsel öğeler ile daha verimli bir seo sürecine sahip olunacaktır.

Sitenizde bulunan ürünlerin semantik değerlerini sorgulayın. Google sunduğu hizmetlerden faydalanarak ürünlerinize bir reklam şablonları hazırlamak daha akılcı ve mantıksal olacaktır. Bu süreçte yapılan çalışmalar genel olarak daha geniş bir müşteri kitlesine sahip olmak için ise bunu da dikkat etmek gerekmektedir. Reklam ve tanıtım hizmetlerini takip ederek sizin için en uygun seçimi yapmanız iyi olacaktır. Google aramalarında daha ön planda olmak için şematik düzenlemelere de önem verin. İçerikleriniz ne derece uyumlu olduğunu bir gözden geçirmeniz gerekmektedir. İçerikler özgün ve akıcı bir şekilde olduğunda google tarafından direkt olarak desteklemelere sahip olacaksınız. Siteniz daha ön planda tutularak seo süreci için olumlu bir şey yapmış olacaksınız. Sizin için en ideal içeriği özgün bir biçimde hazırlayarak google desteği de almak çok önemli olmaktadır.

Sitenizin kod yapısında yapılacak olan düzenlemeler ile seo sürecinize devam edilecektir. Sitenin kod yapısında ki anahtar kelime düzenlemeleri ile siteniz daha da ön plana çıkacaktır. Bu sayede kullanıcı aramaların da sizinle ilgili bir arama yaptığında direkt olarak sizin gelmeniz mümkün olacaktır. Etiket düzenlemeleri ile de daha iyi bir sürece sahip olunabilir. Etiket düzenlemeleri olması gibi amacına uygun bir biçimde eksiksiz yapıldığında seo süreciniz başarılı bir şekilde ilerliyor demektir. Unutulmamalı ki iyi bir performans, etkili anahtar kelimeleri, etiket düzenlemeleri ve iyi bir içerik yönetimi ile başarı sizin olacaktır.

Web Sitesi Planlama ve Yönetimi İçin 20 AraçWeb Sitesi Planlama ve Yönetimi İçin 20 Araç

İnvision ile prototip tasarımlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Prototip tasarımlar kullanıcı testleri sürecinde büyük bir önem teşkil ettiğinden kullanımı da önemlidir.

LayerVault

Bu yapı ile yedeklemeleriniz kolay bir şekilde yapılmaktadır. Dosyalarınız güvenli bir şekilde bulut depolamaya gönderilir ve sizde yönetim sürecide kolaylıklara sahip olursunuz.

Bidsketch

Site planlama ve yönetimi sürecinde işlemleriniz bu yapı ile kolay ve etkili bir biçimde yapılacaktır. Kendi bünyesinde barındırdığı metodlar ile gayet iyi bir sürece sahip olacaksınız.

Webydo

Duyarlı yani responsive tasarım sürecinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Grafiksel işlemleri bu yapı ile kolayca çözüme ulaşır. Bunun yanında da görüntüleriniz de daha iyi bir şekilde ayarlanmaktadır.

Unsplash

Site içerisinde ki görsel çok büyük bir önem düzeyine sahip olmaktadır. Durum böyle olunca da görüntüler için bir çözüm ortağına ihtiyaç duyulmakta. Unsplash ile bu mümkündür.

Wufoo

Verilerinizi bırakın wufoo halletsin. Kabiliyetli veri tabanı işlemleri ile sizler için faydalı bir süreç sunacaktır.

Google Apps

Google uygulamaları bu yapı ile bir yerde toplanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz uygulamaya buradan kolay bir şekilde ulaşma olanağına sahip olmaktasınız.

Redbooth

Özel dosyalara eklenebilir görev listeleri, gelen iş akışları oluşturmak için iyi bir ara yüz olmaktadır. Sizin için iyi bir yönetici konumunda olan redbooth sayesinde daha verimli süreçlere sahip olabilirsiniz.

MailChimp

Müşteri bilgilerini tutmak sistematik bir şekilde bakılırsa biraz zaman alabilir. MailChimp ile zamanlı e-postalarınız vb. müşteri işlemleriniz daha iyi bir şekilde ve pratik çözümlerle yapılır.

Trello

Ekip çalışmasına pratik çözümler sunan bir yapı olmaktadır. Tartışmalara, fikirlere vb. gibi öğelere düzenlemeler getirir ve daha sistematik bir şekilde olmasını sağlar.

Toggl

Toggl ile zamanı en verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tek bir buton ile ihtiyaç duyduğunuz tüm görevler sistematik bir şekilde düzene sokuluyor. Buda zaman tasarruf edilmesini sağlıyor.

SalesForce

CRM teknoloji alanında çok büyük bir rolü olmaktadır. İçerik yönetimi konusunda artık bu yapı ile bir yardımcınız olacaktır. Buda daha kaliteli bir şekilde içeriklerinizi düzenlemenizi sağlayacaktır.

Insightly

Salesforce de olduğu gibi bu platformda CRM ile ilgili olmaktadır. Bunun yanında sosyal medya profilleri vb. diğer yapıları da bütünleştirme gibi bir özelliği de bulunmaktadır.

Contactually

Müşteri kitlenizi en iyi şekilde takip etmenizi sağlayan bir yapı olmaktadır. Müşteri ilişkilerini, bilgilerini sistematik bir şekilde tutup size analizler sunar.

Mention

Anahtar kelime tespiti yapan bir platform olmaktadır. Anahtar kelime siteniz için büyük bir önem teşkil etmektedir. Bu yapı ile daha etkili anahtar kelimelere sahip olacaksınız.

MadMimi

İletişim yönetimi ile şık tasarımlar da bir bülten oluşturur. Bunun yanında e-posta pazarlama ile de ilgilidir. Şık ve zarif haber bültenleri oluşturabilir.

Waveapps

Ödemeleri takip eden bir platform olmaktadır. Bunun yanında faturala vb. gibi işlemlerin muhasebesini tutar ve sizi büyük bir takip yükünden kurtarır.

Mint

Bir finans uygulamasıdır. Bu yapı ile bütçeleme ve yatırımları izleme olanağına sahip olmaktasınız. Yaklaşan fatura ödemelerini takip edip uyarılar verir ve SSL şifreleme konusunda da bir hayli başarılı.

BudgetTracker

Hesaplarınızı kontrol eder. Bankada ki hesaplarınızı tek bir platform içerisinde tutup sizlere sunar. Mali istatistikler ve analizler bu yapı ile kolayca yapılır.

nuSchool

İş zekanızı geliştirmek için serbest tasarımcılar için özel olarak tasarlanmış bir bülten web sitesidir. Eğitim kaynakları, fiyatlandırma, marka kimliği vb. gibi size daha iyi bir süreç sunulması adına çözümlere sahiptir.

 
 

Etiketler

Web,Tasarım,E-Ticaret-Seo
yukarı
444 1 738
yukarı
TEKLİF İSTEYİNLütfen tüm alanları doldurun
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
Firma Adı:
Sektör - Alan:
Web Sitesi Adresi:
Ayrıntıları Belirtin:
Site Menüleri:
:
Yardım
Yardım
BİZ SİZİ ARAYALIMLütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız:
E-Posta Adresiniz:
Telefon:
 Lütfen destek almak istediğiniz departmanı seçiniz.
Departmanlar:
Mesaj:
Yardım
x
teklif iste teklif iste